Trainerstaf 2020-2021

Trainerstaf

Hoofdtrainer

Timo Schultz

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
26 augustus 1977

Sportief Directeur

Andreas Bornemann

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
15 september 1971

Co-Trainer

Loïc Favé

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
1 januari 1990

Fabian Hürzeler

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
1 januari 1990

Keepertrainer

Mathias Hain

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
3 december 1972

Atletiektrainer

Christoph Hainc

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
20 augustus 1990

Ploegarts

Dr. Volker Carrero

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
5 juni 1968

Dr Sebastian Schneider

Nationaliteit
ger Germany
Verjaardag
9 oktober 1969