HOOFDNIEUWS

Laatste wedstrijd

17 februari 2018 | 13:00
Audi Sportpark
Lees Meer

VOLGENDE WEDSTRIJD

25 februari 2018
Millerntor

VOLGENDE WEDSTRIJDEN

25 februari 2018 | 13:30
Millerntor
4 maart 2018 | 13:30
ESPRIT arena
PosClubGWDLFAPts
1.Fortuna Düsseldorf231355352644
2.1.FC Nürnberg221255432641
3.Holstein Kiel239104433137
4.SV Sandhausen231058261935
5.DSC Arminia Bielefeld23977363234
6.MSV Duisburg22976343234
7.FC Ingolstadt 0423968322433
8.SSV Jahn Regensburg221039353033
9.1.FC Heidenheim 184623959343932
10.1.FC Union Berlin22877393131
11.FC St. Pauli23878233431
12.Eintracht Braunschweig225116262426
13.SG Dynamo Dresden227510293326
14.VFL Bochum 1848237511202826
15.FC Erzgerbirge Aue236710233625
16.SPVGG Greuther Fürth236611233424
17.SV Darmstadt 98235710313722
18.1.FC Kaiserslautern234612203618
Bekijk alles

LAATSTE NIEUWS

G-20 Statement van FC St. Pauli

In onze stadsdeel – St Pauli – concentreren zich de meeste protesten tegen de G20-top. Dat juichen wij als club

G-20 Statement van FC St. Pauli

In onze stadsdeel – St Pauli – concentreren zich de meeste protesten tegen de G20-top. Dat juichen wij als club

4 hours ago

🎙️ Kauczinski:"Het gevecht in Ingolstadt was belangrijk" ... See more

Kauczinski:”Het gevecht in Ingolstadt was belangrijk” Na de 1-0 overwinning van zijn troepen ... See more

Serious question for #fcspinternational Who will visit the game FCSP- Union ? I want a ticket @FanladenStPauli i think 🙏🙏🙏

Ok , @fcstpauli_EN i payed my tickets for @Rote_Teufel
Reason for transfer: FCK, your name!
so i fucked myself to get the tickets 😂😂😂 #fcsp

Load More...

[birthdays class=”your_class” img_width=”desired_width” template=”default | list | calendar | upcoming”]